FAMA Mangal'a hoş geldiniz.


Fama Grup şirketimiz 2011 yılında gıda sektöründe ilk defa yer alarak lezzet ve hizmet noktasında kendi vizyonunu gerçekleştirmek için çalışmalarına başlamıştır.

Öncelikle bölgenin müşteri trafiğini analiz ederek ihtiyaç duyulan noktada iş görüşmeleri ve aile ortamı yemek lezzetinin eksikliğini gidermeyi hedef edinmiştir. Ticarette başarının aynası olduğuna inandığımız işletme çizgisi noktasında üst sınırı belirleyip uygulamak önceliğimiz olmuştur.
Yeni konseptimizle Fama Mangal olarak ‘’Kesintisiz lezzet, kesintisiz sohbet‘’ sloganıyla misafirlerimizin huzurlu bir ortamda olmaları ve günün yorgunluğundan uzaklaşması noktasında organik ürünler ile birlikte, fındık kabuğunun eşsiz aromasıyla lezzetin buluştuğu bir mekân olarak karşınızdayız.
Müessesemiz konum itibariyle her türlü ulaşıma yakın olup sitede otopark ve güvenlik açısından hiç sorun yaşamayacağınız, doğal yeşilliklerin içeresindedir.


  • Lezzetli Etler
  • Deneyimli ve tecrübeli personel
  • Keyifli atmosfer
  • Dumansız masalar

Misafirimiz olun

Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile huzurlu bir ortam sunan FAMA Mangal, değişmeyen hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimize İŞ ve AİLE yemeklerinizde lezzetli bir deneyim yaşatmak istiyoruz.


Dumansız masalar

Fındık kabukları közünde pişen etleriniz dahada lezzetli.

Lezzetli Etler

Kırmızı ve beyaz etlerimizde iddalıyız

Muhteşem Mezeler

Birbirinden lezzetli meze çeşitleri

Geniş içecek menüsü

Yemeğin yanına keyifle alkollü ve alkolsüz içecek çeşitlerimiz